Links

Modpack

O nás 😃

CreateCore je lehký modpack, který je navržen tak, abyste se mohli rychleji prokousat základní vanilla hrou a soustředit svůj čas a výhradně kreativitu na úžasný mod Create.
Tento modpack si můžete vybrat, pokud přicházíte z vanilly a chcete zjistit, co Minecraft modifikace nabízí, ale také je pro zkušené hráče, kteří hledají jednoduchý modpack s mnoha možnostmi.

Generace 🌲

CreateCore nepřidává spoustu zbytečností jako většina větších modpacků, ale zaměřuje se hlavně na vylepšení věcí, které již byly přidány do původní hry. Máme zde například mod Terralith, který je k dispozici také jako datapack a kompletně předělává generování světa pomocí originálních vanilla bloků.

O Create modifikaci ⚙️

Jedinečná modifikace Create nabízí řadu nástrojů a bloků pro stavbu, dekoraci a estetickou automatizaci. Přidané technické prvky jsou navrženy tak, aby hráči ponechaly co nejvíce možností výběru designu. S Create modem se hra neodehrává uvnitř hromady uživatelských rozhraní, ale je výzvou k sestavení vynálezů z animovaných komponent, které spolu spolupracují v mnoha možných uspořádáních. Zde máte video ukázku přímo od tvůrců modifikace pro představu co se všechno dá s tímto modem dokázat:
Nedávno teď vyšla nová aktualizace Create modu 0.5 s názvem FULL STEAM, kde můžete vyrábět vlaky! 🚂 Implementace vlaků v Create 0.5 je prostě úžasná. Dokonale tato nová věc zapadá do estetiky hry. Téměř vše je postaveno z obyčejných vanilla bloků a zapadá do světa, jako by to tam mělo být od začátku a je vidět že si s tím dal opravdu někdo záležet a celé to promyslel do hloubky. 🚆Dá se toho udělat HODNĚ. Kruhové objezdy, T-křižovatky, Y-křižovatky, křižovatky, tunely, mosty, na co si vzpomenete, všechno řízené jednoduchými signály. Páni. Když k tomu přidáme schopnost skutečně přesouvat věci, ocitneme se ve starém dobrém světě dopravních magnátů.

Immersive Engineering 🛠️

K dispozici je také druhý technický mod, Immersive Engineering, který posouvá technologii o něco dál.
Celkově se jedná o technologii inspirovanou realismem:
Místo svítících červených trubic nabízí skutečné visící elektrické vedení. Místo jediného bloku, který při vložení rudy kouzelně chrlí prach, nabízí drtič, velký multiblok (5x3x3), který má rotující kola a při rozbíjení rudy chrlí částice.
Immersive Engineering se snaží, aby byly technologické mody vyváženější a hezčí, a přidává svůj vlastní nádech tím, že se snaží o retro-futurismus (vzpomeňte si na BioShock, Order 1886, SkyCaptain a World of Tomorrow) spíše než o klinické bílé+šedé kostky budoucnosti.